KONCERT "NOWE SERCE"

Serdecznie zapraszamy na piekny koncert ewangelizacyjny jaki odbedzie się w naszym kościele w sobotę, 10 września o godz. 19.00. Przed koncertem o godz. 18.00 możliwość uczestniczenia we mszy św. koncert połączony jest z prezentacją nowej ramówki radia DOXA, bo to ono własnie jest organizatorem tegoż wydarzenia, przy patronacie sponsora firmy TAURON. Będzie to piękne wydarzenie duchowe, kulturalne, a przede wszystkim modlitewne. Będzie też transmitowane na żywo przez radio Doxa. jednak serdecznie zapraszamy do uczestnictwa "na żywo"

Koncert „Nowe serce", z okazji swojego 10 - lecia skomponował zespół ewangelizacyjny „Na cały Głos" z Pelplina. Zespół stanowi 20 osobowy chór i 13 instrumentalistów z Raffa Quartet.
„Nowe serce" to dziesięć poruszających piosenek, które stanowią tzw. Kerygmat.
Organizatorzy pragną przez wspólną modlitwę głosić prawdę o miłości Boga do każdego człowieka, który przyszedł na ziemię w Osobie Jezusa Chrystusa, aby odkupić człowieka. Tylko Jezus, którego warto na nowo przyjąć jako Pana i Zbawiciela ma moc przemienić nasze serca i uczynić je nowym, napełnionym Duchem Świętym we wspólnocie Kościoła. „W ten niezwykły wieczór będziemy prosić Boga o Jego Moc aby świadczyć i służyć", mówi szef zespołu ks. Zbigniew Gełdon.
Twórcy pragną, aby muzyczny wieczór modlitewny, pozwolił Bogu dotknąć i przemienić serca uczestników modlących się w Opolu: Słowem, świadectwem i śpiewem.