XXI DZIEŃ PAPIESKI

Tradycyjnie obchodziąc Dzień Papieski chcemy  zatrzymać się nad nauczaniem Jana Pawła II. W tym dniu także wspieramy Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która otacza patronatem uzdolnioną młodzież. W tym roku hasło Dnia Papieskiego nawiązuje do pierwszego przemówienia św. Jana Pawła II i niezapomnianych słów "Nie lękajcie się"

MUZYCZNY RÓŻANIEC

W sobotę, 9 października odbyło się niecodzienne nabożeństwo różańcowe. Poszczególne dziesiątki były przeplatane pięknym repertuarem Maryjnym w wykonaniu wspaniałego trio: Joanna Dubiela (śpiew), Zofia Dubiela (pianino), Julia Maliszkiewicz (skrzypce). Nabożeństwo wpisało się pięknie w obchody XXI Dnia Papieskiego. Wigilia tego dnia została przez wspaniała muzykę odpowiednio wyeksponowana.

Nocna Adoracja

Nikodem przyszedł do Jezusa nocą i wtedy usłyszał tak ważne, coc trudne słowa: "Musisz się narodzić na nowo...". Zapraszamy do nocnego dialogu z Jezusem. W nocy z piątku na sobotę (od godz. 19.00 do 7.00) będzie wystawiony Najśw. Sakrament. Zachęcamy, by znaleźć chwilę, a może i dłuższą chwilę, by pobyć z Jezusem.