Księża

Poznaj duszpasterzy pracujących w naszej wspólnocie parafialnej.

Duszpasterze:

ks. Zbigniew Bienkiewicz - proboszcz

Data święceń: 1996-05-25
Pełnione funkcje:
[ 2006-08-19 - nadal ] proboszcz - Opole, św. Karola Boromeusza
[ 1996-08-15 - 2001-08-16 ] wikariusz - Głogówek, św. Bartłomieja
[ 2001-08-16 - 2006-08-16 ] wikariusz - Opole, Podwyższenia Krzyża Świętego
[ 2007-10-16 - 2010-11-04 ] członek Rady Kapłańskiej z wyboru - Rady diecezjalne

ks. Bartosz Radecki - wikariusz

funkcja: wikariusz
data święceń: 2009-05-30

pełnione funkcje:
[ 2018-08-23 - nadal ] wikariusz - Opole, św. Karola Boromeusza
[ 2009-08-24 - 2013-08-28 ] wikariusz - Prudnik, św. Michała Archanioła
[ 2013-08-28 - 2018-08-23 ] wikariusz - Kędzierzyn-Koźle, św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej

ks. Sylwester Pruski - rezydent.

funkcja: rezydent
data święceń: 2004-05-29

Pełnione funkcje:
[ 2017-09-01 - nadal ] rezydent - Opole św. Karola Boromeusza
[ 2012-10-31 - nadal ] sędzia - Sąd Diecezji Opolskiej
[ 2004-08-19 - 2008-08-25 ] wikariusz - Strzelce Opolskie, św. Wawrzyńca
[ 2008-08-25 - 2009-08-24 ] wikariusz - Głuchołazy, św. Wawrzyńca
[ 2009-08-24 - 2012-08-23 ] student na studiach specjalistycznych - prawo kanoniczne
[ 2012-08-23 - 2012-11-14 ] rezydent - Kąty Opolskie, Najświętszego Serca Pana Jezusa
[ 2013-10-01 - 2016-08-24 ] wikariusz - Opole, Podwyższenia Krzyża Świętego
[ 2016-08-24 - 2017-08-23 ] wikariusz - Opole-Gosławice, Wniebowzięcia NMP