Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE -  26 listopada 2023

1. Zapraszamy na godz. 16.30 na popołudniowe nabożeństwo, podczas którego oddamy siebie, rodziny i całą parafię Jezusowi Chrystusowi Królowi.

2. Msza święta dla małżeństw i w intencji małżeństw we wtorek o godz. 19.00.

3. W środę zapraszamy do współnego wyjścia do Muzem Diecezjalnego na wystawę pt "U źródeł tego, co odciśnięte" Spotkanie przed bramą muzeum o godz. 8.40 (ewentualnie autobus nr 3 o godz. 8.25).

4. Odpowiadając na orędzie papieża Franciszka na Dzień Ubogich zapraszamy osoby chętne do działania w grupie charytatywnej na spotkanie w czwartek o godz. 18.45 w sali na plebanii.

5. W piątek, 1 grudnia, przypada nasz dzień adoracji Najśw. Sakramentu. O godz. 9.00 msza św., po niej wystawienie i adoracja zakończona przed wieczorną mszą św. Nie będzie mszy św. o godz. 7.00. O godz. 15.00 zostanie odmówiona koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. Nauka przedchrzcielna w sobotę o godz. 16.30 w kościele.

7. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Rozpoczynamy nowy rok kościelny, który chcemy przeżyć pod hasłem "Uczestniczę we wspólnocie Kościoła". Podczas nabożeństwa o godz. 16.30 poświęcimy domowe wieńce adwentowe. Tradycyjnie będzie można je nabyć po mszach świętych (do wyczerpania).

8. W październiku wszedł na ekrany film pt. "Oblicze Jezusa", który dotyka m.in. tematyki całunu Turyńskiego i chusty z Manopello. Nasze parafialne seanse odbędą się w kinach Helios: 10 grudnia w Karolince i 17 grudnia w Solarisie. Obydwa o godz. 18.30. cena 16 zł. Zapisy w zakrystii.

9.    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 organizuje przedświąteczną zbiórkę darów żywnościowych dla Polaków z Kamieńca Podolskiego na Ukrainie Dary można składać w holu szkoły (ewentualnie na plebanii) do przyszłego poniedziałku, 4 grudnia włącznie

10. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego” i zachęcamy bardzo do czytania. Do nabycia też „Mały Gość Niedzielny” dla nastolatków i „Mały Promyczek” dla dzieci.

11. Serdeczne Bóg zapłać! Za ofiary, za modlitwy i życzliwość, a także za wszystkie dary złożone na potrzeby Domu Nadziei.