Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 19 czerwca 2022

1. Dzisiaj o godz. 14.30 w katedrze pielgrzymka jubileuszowa wszystkich parafii naszego dekanatu i jeszcze trzech innych. Zapraszamy. Nie będzie w naszym kościele popołudniowego nabożeństwa.

2. Seans filmu "Żywy" dzisiaj w kinie Helios Solaris o godz. 19.00.

3. Procesje w oktawie Bożego Ciała odbywać się będą od poniedziałku do czwartku po mszach św. wieczornych.

4. We wtorek uroczystość Matki Bożej Opolskiej. Msza św. w katedrze o godz. 18.30.

5. Wyjazd do Głębinowa do sanktuarium św. Rity w środę o godz. 14.30.

6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków po mszy św. wieczornej.

7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust w parafii Jezuickiej. Jest to też dzień modlitw o świętość kapłanów.

8. W piątek kończy się rok szkolny. Msza św. dla dzieci i młodzieży z tej okazji w piątek o godz. 8.00.

9. Wszystkich, którzy podjęli duchową adopcję dziecka poczętego zapraszamy na wspólna modlitwę w sobotę po mszy św. o godz. 8.00.

10. Od 27 czerwca do 2 lipca organizowany jest wyjazd dzieci oraz dorosłych do Ochotnicy. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy.

11. Biskup opolski zaprasza na Modlitewne Triduum na Górze Świętej Anny związane z Jubileuszem diecezji opolskiej i zakończeniem Roku Rodziny. Szczegóły na plakacie.

12. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a w nim warto przeczytać między innymi o adoracji Najświętszego Sakramentu, a także o zagrożeniach, na jakie narażone są dzieci nadmiernie korzystające z internetu.

13. Serdeczne Bóg zapłać! za przeżycie i przygotowanie procesji Bożego Ciała. Dziękujemy tym, którzy podjęli trud przygotowania ołtarzy, ofiarowali kwiaty, wszystkim dzieciom, administracji naszego osiedla, Policji za zabezpieczenie trasy, służbie liturgicznej, mariankom, pocztom sztandarowym, panom niosącym baldachim i pani organistce. Bóg zapłać też za wszelkie złożone ofiary.