ks. Mateusz Podkówka

funkcja: wikariusz
data święceń: 2013-05-18

pełnione funkcje:
[ 2015-10-01 - nadal ] wikariusz - Opole, św. Karola Boromeusza
[ 2013-08-28 - 2015-07-01 ] wikariusz - Opole, św. Apostołów Piotra i Pawła
[ 2015-07-01 - 2015-09-30 ] Kampus Nowej Ewangelizacji w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.