ks. Bartosz Radecki

funkcja: wikariusz
data święceń: 2009-05-30

pełnione funkcje:
[ 2018-08-23 - nadal ] wikariusz - Opole, św. Karola Boromeusza
[ 2009-08-24 - 2013-08-28 ] wikariusz - Prudnik, św. Michała Archanioła
[ 2013-08-28 - 2018-08-23 ] wikariusz - Kędzierzyn-Koźle, św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej.