ks. Sylwester Pruski

funkcja: rezydent
data święceń: 2004-05-29

Pełnione funkcje:
[ 2017-09-01 - nadal ] rezydent - Opole św. Karola Boromeusza
[ 2012-10-31 - nadal ] sędzia - Sąd Diecezji Opolskiej, delegat biskupa ds. ochrony dzieci i młodzieży
[ 2004-08-19 - 2008-08-25 ] wikariusz - Strzelce Opolskie, św. Wawrzyńca
[ 2008-08-25 - 2009-08-24 ] wikariusz - Głuchołazy, św. Wawrzyńca
[ 2009-08-24 - 2012-08-23 ] student na studiach specjalistycznych - prawo kanoniczne
[ 2012-08-23 - 2012-11-14 ] rezydent - Kąty Opolskie, Najświętszego Serca Pana Jezusa
[ 2013-10-01 - 2016-08-24 ] wikariusz - Opole, Podwyższenia Krzyża Świętego
[ 2016-08-24 - 2017-08-23 ] wikariusz - Opole-Gosławice, Wniebowzięcia NMP