Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 15 kwietnia 2018 - 

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną rozpoczynającą Tydzień Biblijny. Zachęcamy, by z tej okazji wziąć do ręki Pismo Święte i przeczytać choćby mały fragment.

2. Nieszpory wielkanocne dzisiaj o godz. 16.30. W kościele Przemienienia Pańskiego o godz. 19.45 Wieczór Uwielbienia.

3. Spotkania dla przygotowujących się do Bierzmowania: rok III w poniedziałek o godz. 19.00 i klasa VII grupa A w środę o godz. 17.00.

4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w środę po mszy św. wieczornej.

5. Msza św. szkolna w czwartek o godz. 16.30.

6. Kolejny Wieczór Karolowy. W czwartek o godz. 18.00 msza św. a po niej będziemy przedstawiać nasze prośby i podziękowania przez wstawiennictwo naszego Patrona.

7. Dzisiaj przed kościołem można podpisać się pod wnioskiem do Prezydenta Miasta w sprawie rozbudowy sali gimnastycznej dla uczniów PSP nr 11. Nie trzeba mieć nr PESEL. Bardzo gorąco zachęcamy. Niech to będzie wyraz naszej wrażliwości i wzajemnej solidarności w słusznej sprawie.

8. Informujemy, że koszt tegorocznej pielgrzymki "w ciemno" wynosi 350 zł. Wszystkich zapisanych prosimy o wpłacanie w zakrystii lub kancelarii.

9. Zachęcamy do czytania "Gościa Niedzielnego", a w nim: o męczennikach, których doczekała się Francja oraz o Narodowym Czytaniu Pisma Świętego. Do nabycia też "Mały Promyczek" dla najmłodszych.

10. Serdeczne Bóg zapłać! za wszelkie ofiary, życzliwość i modlitwy. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby charytatywne naszej parafii.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana Józef Habot (lat 96), Andrzej Watras (lat 80), Edward Krotiuk (lat 80). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

**********************************************************************************

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Sakramentalny związek zawrzeć pragną:

Agata Pytel z Opola i Bartosz Ligęza z Nysy

Kto wie o jakichkolwiek przeszkodach, winien to zgłosić w kancelarii parafialnej