Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 11 kwietnia 2021 -

1. Dzisiaj o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i adoracja indywidualna, którą zakończymy wielkanocnymi nieszporami o godz. 16.30. O 17.00 msza św. w intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego i ich rodzin.

2. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 18.45.

3. Msza św. dla seniorów w środę o godz. 8.00. Nie będzie mszy św. o godz. 7.00.

4. W czwartek kolejny Wieczór Karolowy. O godz. 18.00 msza św. (transmitowana na youtube), a po niej prośby i podziękowania przez wstawiennictwo św. Karola Boromeusza.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.45 dwoje dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Bardzo prosimy, by w miarę możliwości pozostawić miejsce dla rodzin.

6. 18 kwietnia miał wejść na ekrany kin film pt. "Wyrok na niewinnych". To historia najgłośniejszego dramatu sądowego. Bohaterem jest dr Bernard Nathanson, zagorzały zwolennik legalizacji aborcji, który stał się obrońcą życia. Ze względu na sytuację pandemiczną premiera odbędzie się online i film będzie można oglądać w internecie. W zakrystii można zgłaszać chęć otrzymania kodu do bezpłatnego dostępu. Serdecznie zachęcamy.

7. Od dnia 1 kwietnia br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który realizowany jest co 10 lat. Spis jest obowiązkowy i wszystkie osoby zamieszkałe w kraju są zobowiązane do samodzielnego spisania się poprzez aplikację na stronie internetowej (www.spis.gov.pl). W przypadku trudności można spisać się przez telefonicznie (dzwoniąc pod numer 22 279 99 99) lub w urzędzie miasta.

8. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a w nim: dodatek – obrazek z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusa oraz aktem osobistego poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusa. Uwaga: wewnątrz numeru, w samym środku znajduje się ankieta dla czytelników. Redakcja prosi o jej wypełnienie i odesłanie pocztą na koszt redakcji w dołączonej specjalnej kopercie.

9. Serdeczne Bóg zapłać! za wszelkie ofiary i życzliwość oraz modlitwy.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana Wanda Kaczmarek (lat 79), Zygmunt Rojek (lat 95). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…