Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 13 czerwca 2021 -

1. Zapraszamy na nabożenstwo ku czci Serca Jezusowego dzisiaj o godz. 16.30. Od poniedziałku do soboty włącznie litanię odmawiamy po mszach św. wieczornych.

2. Wyjazd na pielgrzymkę szlakiem drewnianych kościołów w poniedziałek o godz. 9.00. Są jeszcze wolne miejsca.

3. Msza św. za Ojczyznę w kościele na Górce w środę o godz. 18.00.

4. W czwartek Wieczór Karolowy. O godz. 18.00 msza św., a po niej prośby i podziękowania do św. Karola Boromeusza.

5. Od dzisiaj zmieniają się limity osób w kościołach. Może przebywać 50 % miejsc stojących i siedzących. Nie wliczają się w to osoby zaszczepione podwójną dawką. W związku z nowym określeniem limitów Biskup Opolski odwołuje w całości dyspensę ogólną od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.

6. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a w nim: reportaż o krakowskiej bazylice jezuitów, gdzie przed stu laty dokonano aktu ofiarowania Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

7. Serdeczne Bóg zapłać! za złożone ofiary na potrzeby parafii, za wszelkie okazane dobro. Dzisiaj przed kościołem wolontariusze z naszej Szkoły Podstawowej nr 11 w ramach akcji "Pola Nadziei" zbierają ofiary jako wsparcie dla opolskiego hospicjum "Betania". Polecamy Waszej hojności i za to wsparcie z serca dziękujemy.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do Pana Franciszek Weber (lat 79). Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…