Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 19 listopada 2017

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 16.30.

2. Spotkania dla przygotowujących się do bierzmowania: klasy VI - poniedziałek godz. 16.00, klasy III gimnazjum - poniedziałek godz. 19.00.

3. W środę o godz. 8.30 zostanie odprawiona msza św. w intencji nauczycieli, pracowników i uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 z racji Święta Patronalnego. Z tej racji nie będzie mszy św. szkolnej w czwartek.

4. Kancelaria parafialna w czwartek będzie nieczynna.

5. W piątek w Nysie rozpoczną się rekolekcje dla małżonków "Spotkania małżeńskie". Gorąco jeszcze małżonków zachęcamy. Zapisy u ks. proboszcza.

6. Czuwanie dla młodzieży naszego dekanatu odbędzie się w naszym kościele w piątek. Rozpoczęcie o godz. 19.30.

7. Wspólna modlitwa wszystkich, którzy podjęli duchowa adopcję dziecka poczętego w sobotę po mszy św. o godz. 8.00.

8. Z racji wspomnienia św. Cecylii i uroczystości Chrystusa Króla zapraszamy w sobotę na godz. 18.00 na mszę św. w intencji naszych szafarzy, organistów i całej Liturgicznej Służby Ołtarza.

9. Na ekrany kin wszedł jeden z głośniejszych chrześcijańskich filmów fabularnych "Sprawa Chrystusa". Opowiada on prawdziwą historię amerykańskiego dziennikarza podejmującego dziennikarskie śledztwo, które odpowie na pytanie czy zmartwychwstanie Chrystusa miało miejsce. Zapraszamy na parafialny seans, który będzie w kinie Helios w przyszłą niedzielę o godz. 18.30. Cena 13 zł. Zapisy w zakrysii do czwartku włącznie.

10. Polecamy nowy nr "Gościa Niedzielnego", a w nim o samobójstwach i odniesieniu Kościoła do tej sprawy

11. Serdeczne Bóg zapłać! za wszelkie złożone ofiary, za modlitwy i życzliwość. Dzisiaj gościmy ks. Grzegorza Poźniaka, dyrektora Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej i na ten cel przeznaczona jest kolekta. Przed kościołem tradycyjna zbiórka na potrzeby charytatywne naszej parafii.

12. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do Pana Łucja Białkowska (lat 85). Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...