Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 21 kwietnia 2019

1. Uroczyste nieszpory Wielkanocne kończące obchód Triduum Paschalnego dzisiaj o godz. 16.30.

2. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, msze święte jak w każdą niedzielę. Nie będzie popołudniowego nabożeństwa. Tradycyjnie chciejmy wzajemnie się odwiedzać dzieląc wielkanocną radością.

3. W piątek rozpoczęliśmy nowennę przed świętem Miłosierdzia Bożego. Od wtorku do soboty włącznie o godz. 15.00 przed Najśw. Sakramentem będzie koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy nowennowe

4. Msza św. szkolna w czwartek o godz. 16.30.

5. Wszystkich, którzy podjęli duchową adopcję dziecka poczętego zapraszamy na comiesięczne spotkanie i wspólną modlitwę w czwartek po mszy św. wieczornej.

6. Wszystkich, którzy zapisali się na film "Miłość i miłosierdzie" zapraszamy do kina helios w sobotę na godz. 19.00. Bilety można odbierać od czwartku w zakrystii lub przed seansem w holu kina.

7. Przyszła niedziela to Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej indywidualna adoracja, którą zakończymy nabożeństwem o godz. 16.30. O godz. 17.00 msza św. w intencji wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego i ich rodzin.

8. Polecamy nowy świąteczny numer "Gościa Niedzielnego", a w nim o mało znanym obliczu Jerozolimy, o tym, jakie jest ciało Jezusa i jakie będą nasze ciała po zmartwychwstaniu oraz jak się nie nudzić na mszy św. i kochać Kościół.

9. Serdeczne Bóg zapłać za przeżycie w naszej wspólnocie Triduum Paschalnego: za tworzenie liturgii p. organistce, szafarzom, lektorom, ministrantom, mariankom, psałterzystom, pocztom sztandarowym, panom niosącym baldachim. Bóg zapłać za przygotowanie ciemnicy, Bożego Grobu, za ofiary na kwiaty kwiaty i za czystość kościoła. Dziękujemy też za świąteczne dary oraz za wszelkie złożone w tych dniach ofiary.