Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 2 sierpnia 2020 -

1. Dzisiaj we wszystkich kościołach parafialnych możemy zyskać odpust zupełny. Warunkami są: sakrament Pokuty i Komunia Św., nawiedzenie kościoła, modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga, modlitwa w intencjach Ojca Świętego oraz wykluczenie przywiązania do grzechu.

2. Zapraszamy na nieszpory na godz. 16.30.

3. Msza św. w intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Modlitwy w poniedziałek o godz. 18.00.

4. Msza św. w intencjach polecanych przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II we wtorek o godz. 18.00. Intencje można złożyć przed mszą św.

5. W czwartek po mszy św. wieczornej wystawienie Najśw. Sakramentu i indywidualna adoracja zakończona nabożeństwem Godziny Świętej o godz. 19.30.

6. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do wieczornej mszy św.

7. W przyszła niedzielę odpust w sąsiedniej parafii pw. Przemienienia Pańskiego. Suma o godz. 11.00.

8. Polecamy "Gościa Niedzielnego", w którym przeczytamy o gorącym ostatnio temacie powtórnego zawarcia małżeństwa w Kościele - czy istnieją rozwody kościele, także o gotyckich katedrach i o polskich Serafitkach z Teksasu, które ofiarnie opiekują się podopiecznymi z domu pomocy społecznej.

9. Serdeczne Bóg zapłać! za Waszą ofiarność, za wszelką posługę na rzecz parafii, za troskę o naszą świątynię, o liturgię, o sprawy materialne naszej wspólnoty. Bóg zapłać za wszelkie okazane dobro w ostatnim czasie i przez 20 lat istnienia naszej parafii