Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 9 czerwca 2019

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Ducha Świętego dzisiaj o godz. 16.30. Litanię do Serca Jezusowego odmawiamy w tygodniu po mszach św. wieczornych.

2. Jutro drugi dzień tzw. Zielonych Świąt. Jest to równocześnie Święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Z racji święta kancelaria w poniedziałek będzie nieczynna.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po mszy św. wieczornej.

4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

5. Msza św. dla seniorów w czwartek o godz. 8.00. Po mszy spotkanie w sali. Nie będzie mszy św. o godz. 7.00.

6. Ostatnia w tym roku szkolnym Msza św. szkolna w czwartek o godz. 16.30.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy czas wielkanocnej Komunii Świętej.

8. W naszej parafii w przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii Świętej. Odbędzie się ona na mszy św. o godz. 11.00. Pozostałe msze św. będą o godz. 8.00, 9.30, 12.30!! i 17.00. Bardzo prosimy, by wszyscy, którzy nie są bezpośrednio związani z dziećmi komunijnymi skorzystali z tych mszy św. Próba dla dzieci i spowiedź odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Okazja do spowiedzi dla krewnych i gości w sobotę od godz. 17.00.

9. Są już chętni do przygotowania pierwszego ołtarza w okolicach policji, ale prosimy o kontakt tych, którzy chcieliby w tym pomóc.

10. Zachęcamy dzieci do wyjazdu wakacyjnego do Ochotnicy Górnej tzw. "Wakacji z Bogiem", które odbędą się w dniach 30 czerwca - 5 lipca. Nie zostało już wiele miejsc, więc prosimy o decyzję w tym tygodniu. Zapisy w kancelarii.

11. Polecamy "Gościa Niedzielnego", do którego dołączona jest płyta CD zawierającą przemówienia papieża Jana Pawła II z pierwszej pielgrzymki do Polski.

12. Serdeczne Bóg zapłać! za ofiarność, troskę o naszą świątynię i obejście i okazane dobro.

13. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana Lidia Marusiak (lat 60), Ryszard Kozłowski (lat 87), Jolanta Szlachetka (lat 78). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...