Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 18 lutego 2018 - I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj kończymy nasze rekolekcje. Bóg zapłać ks. Adrianowi Galbasowi SAC za wygłoszone słowo, za przeprowadzenie nas przez te święte dni zamyślenia i nawrócenia, za sakramentalną posługę oraz świadectwo wiary. Życzymy darów Ducha Świętego i wszelkich łask w posłudze kapłańskiej, a także w posłudze przełożonego prowincjalnego wspólnoty Pallotynów. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest jako wyraz naszej wdzięczności na potrzeby duszpasterskie ks. rekolekcjonisty.

2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 16.15 na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym głoszonym przez ks. Krzysztofa Kozimora.

3. Spotkania dla przygotowujących się do Bierzmowania: rok I przygotowania - klasa VI w poniedziałek o godz. 16.00, rok II w środę o godz. 19.00, rok III w poniedziałek o godz. 19.00.

4. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej we wtorek po mszy św. wieczornej.

5. Msza św. szkolna i Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 16.30.

6. Zapraszamy na Drogę Krzyżową, która będzie w piątek wyjątkowo wcześniej, o godz. 17.00. Śpiewane rozważania pt "Ślad losu" poprowadzi młodzieżowy zespół "Do góry strunami" wraz z ks. Mateuszem .

7. Spotkania dla narzeczonych odbędą się w najbliższy weekend. Zapisane pary proszone są o przybycie w piątek na godz. 18.00 do sali na plebanii.

8. Rekolekcje dla małżeństw odbędą się w Głębinowie w dniach 2-4 marca. Gorąco zachęcamy. Zgłoszenia u ks. proboszcza.

9. Polecamy "Gościa Niedzielnego", a w nim: pierwsza odsłona cyklu wielkopostnego poświęcona spowiedzi, o fenomenie rodziny, która wiele może dzięki miłości wzajemnej oraz o poszczeniu, które poprawia stosunek do życia i siebie samego. Do nabycia też "Mały Gość Niedzielny".

10. Serdeczne Bóg zapłać! za wspólne przeżycie rekolekcji, za rozpoczęcie Wielkiego Postu, za wszelkie ofiary, życzliwość i Wasze modlitwy. Gorące podziękowania Zespołowi Caritas oraz Radzie Dzielnicy Chabry i Radzie Osiedla za przygotowanie spotkania z okazji Dnia Chorego.

**********************************************************************************

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
Sakramentalny związek zawrzeć pragną:

Edyta Popiel z Opola i Michał Kalicki z Opola

Kto wie o jakichkolwiek przeszkodach, winien to zgłosić w kancelarii parafialnej