Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 18 sierpnia 2019

1. Zapraszamy na nieszpory na godz. 16.30.

2. Od piątku do niedzieli w Winowie odbędą się rekolekcje z o. Pio. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Mariusza Setlaka, neprezbitera znanego nam jako reżysera misterium Męki Pańskiej. Wygłosi Słowo Boże i po mszach świętych będzie udzielać błogosławieństwa prymicyjnego.

4. Wszystkich, którzy podjęli duchową adopcję dziecka poczętego zapraszamy na comiesięczne spotkanie w przyszłą niedzielę na nieszpory na godz. 16.30.

5. Msza św. dziękczynna za posługę ks. Sylwestra w naszej parafii będzie we wtorek, 27 sierpnia o godz. 18.00.

6. Zachęcamy jeszcze do udziału w obchodach kalwaryjskich na Górze św. Anny w sobotę, 31 sierpnia. Zapisywac się można w zakrystii.

7. Polecamy "Gościa Niedzielnego", a nim: dodatek historyczny poświęcony pierwszemu powstaniu śląskiemu w związku z 100. rocznicą wybuchu, refleksję o ostatecznym celu naszej ziemskiej wędrówki, czyli o niebie oraz wspomnienie o niedawno zmarłym księdzu aktorze Kazimierzu Orzechowskim.

8. Serdeczne Bóg zapłać! za przejawy wszelkiej życzliwości, modlitwy i za trud pieszego i duchowego pielgrzymowania na Jasną Górę.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do Pana Irena Mężyńska (lat 92). Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...