ŚWIATOWA ADORACJA

21-go listopada 2020 roku, sobota, w przeddzień święta Chrystusa Króla godzinna adoracja i modlitwa na całym świecie. W obecnej sytuacji pandemii, jeśli nie mamy możliwości spotkania się w kościele, możemy dołączyć z naszych domów do wspólnej międzynarodowej adoracji. W możliwie największej liczbie osób, przyłączmy się ze swoją parafią, wspólnotą, rodziną! Niech ta światowa adoracja Najświętszego Sakramentu będzie kolejną stacją naszych przygotowań do 52-go Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego w 2021 roku w Budapeszcie. Ponownie przeżyjmy odnawiającą moc miłości Boga!

(Péter Erdő Kardynał, Prymas, Arcybiskup Esztergom-Budapeszt)

Również nasza parafia przyłączyła się do tej światowej modlitwy. W sobotę, 21 listopada o 16.45, zapraszamy do naszego kościoła (obowiązuje limit 52 osób), aby adorować Najświętszy Sakrament łącząc się z wiernymi na całym świecie. Nie mogąc być fizycznie w świątyni zachęcamy do duchowej łączności. Szczegóły na www.corpusdomini.iec2020.hu. Tam też podane są miejsca adoracji na świecie oraz transmisja.