Pielgrzymka Dzieci Maryi na Górę Świętej Anny

Po raz kolejny nasze marianki wzięły udział w pielgrzymce na Górę św. Anny. Dziewczynki uczestniczyły we wspólnej modlitwie, Eucharystii i spotkaniach przepełnionych pięknym śpiewem. Nie zabrakło również pogodnego wieczoru. Nasze marianki podczas wyjazdu pamiętały o najbardziej potrzebujących i udało im się sprzedać zrobione przez siebie różańce. Z uzyskanych środków dziewczynki zakupią paczki dla chorych dzieci. 

"Mariankowy" Dzień Dziecka w szpitalu

Dziś nasze marianki razem z księdzem proboszczem Zbigniewem odwiedziły chore dzieci w szpitalu przy ul. Wodociągowej. Z okazji Dnia Dziecka podarowali chorym paczki. Marianki modliły się również za chorych w szpitalnej kaplicy.

Druga rocznica poświęcenia naszego kościoła

Zbliża się druga rocznica poświęcenia naszego kościoła. Uroczyście obchodzić będziemy ten dzień w przyszłą niedzielę - 6 maja.
O godz. 9.30 uroczysta suma w intencji wszystkich parafian, budowniczych, ofiarodawców i troszczących się o czystość i piękno naszej świątyni.
Od godz. 14.45 na placu przed kościołem zapraszamy na kawę, ciasto i spotkanie ze sobą.
Natomiast o godz. 15.30 w naszym kościele zaprezentuje swoje umiejętności gry na akordeonie Lukas Gogol - zwycięzca 10 edycji "Mam Talent".
Po jego koncercie ok. godz. 16.00 odbędą się uroczyste dziękczynne nieszpory.